ANTIAGING

AntiAging Treatment Booster powstał z myślą o osobach, które pragną spowolnić proces starzenia. W jednej małej kapsułce zamknęliśmy bogactwo naturalnych składników, które wspomagają komórki w walce z upływającym czasem. Kompozycja ekstraktów roślinnych wzbogacona została hydrolizowanym kolagenem rybim oraz kwasem hialuronowym. Bakopa drobnolistna ochrania DNA, białka i lipidy przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Resweratrol zawarty w rdeście japońskim wpływa na zdrowie układu krążenia. Ekstrakt z chmielu ochrania komórki przed przedwczesnym starzeniem.


CZY WIESZ, ŻE....

kolagen stanowi o 25% struktury organizmu, jest jego głównym budulcem i bierze udział w funkcjach życiowych niemal wszystkich układów, narządów i tkanek. Hydrolizowany kolagen ze skór rybich (Nati Col®) jest to mieszaniną naturalnych peptydów różnej wagi molekularnej, w tym dipeptydów i tripeptydów, charakteryzujących się dużą biodostępnością.

ekstrakt z Rdestu japońskiego: ma właściwości antyoksydacyjne i wpływa na zdrowie układu krążenia.

ekstrakt z bambusa to naturalne, roślinne źródło krzemu, jednego z najważniejszych pierwiastków śladowych, który przywraca jędrność i elastyczność włóknom kolagenowym i elastylowym, zapobiegając uszkodzeniom tkanki kostnej i chrzęstnej. Uelastycznia i stabilizuje stawy, wzmacnia strukturę włosów i paznokci. Nawadnia skórę, dzięki czemu staje się ona gładka, jędrna i aksamitna. Krzem sprawia też, że ścięgna i tkanka łączna stają się bardziej elastyczne i napięte. Wzmacnia strukturę naczyń krwionośnych.
DETOX CELLULIT

Detox & Cellulite Treatment Booster powstał z myślą o osobach, które walczą z obrzękami, zatrzymywaniem się płynów w tkankach, cellulitem zarówno wodnym jak tłuszczowym i tych, którzy chcą wspomóc swój organizm w detoksykacji. Bazą każdej kapsułki jest ekstrakt z karczocha, który stanowi wsparcie procesów detoksykacji naszego organizmu, wspomaga przepływ soków trawiennych, pomaga utrzymać zdrową wątrobę i przyczynia się do komfortu jelit. Ekstrakt z karczocha wspomaga również metabolizm cholesterolu i lipidów przyczyniając się do utrzymania ich prawidłowego poziomu. Ekstrakt z pestek winogron stanowi wsparcie błon komórkowych przed niszczącym działaniem wolnych rodników a także ochronę naszego DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym.


CZY WIESZ, ŻE....

karczoch: pomaga utrzymać zdrową wątrobę; wspomaga detoksykację i przepływ soku trawiennego; przyczynia się do komfortu jelit; pomaga w utracie wagi; pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu; wspomaga metabolizm cholesterolu i lipidów

ekstrakt z pestek winogron: jest silnym antyoksydantem; eliminuje chorobowe stany w organizmie; skutecznie zapobiega objawom przedwczesnego starzenia, likwiduje stany zapalne, regeneruje układ krwionośny i limfatyczny; eliminuje wolne rodniki

ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej: przyspiesza produkcję kolagenu i elastyny; wzmaga regenerację skóry; stymuluje wytwarzanie kwasu hialuronowego; działa przeciwbakteryjnie; wspomaga proces redukcji cellulitu; wzmacnia naczynia krwionośne i poprawia mikrokrążenie

morszczyn pęcherzykowaty: wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne; ma bardzo korzystny wpływ na kondycję skóry; działa wygładzająco, antycellulitowo i ujędrniająco; przyspiesza proces gojenia się ran oraz redukuje blizny; posiada działanie moczopędne, detoksykacyjne i przeciwobrzękowe; dostarcza wielu związków o właściwościach antyoksydacyjnych; Reguluje ciśnienie tętnicze krwi i zapobiega rozwojowi miażdżycy.
SLIM BODY

SlimBody Treatment Booster został stworzony dla osób, którym zależy na redukcji tkanki tłuszczowej oraz utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Aby wspomóc organizm w drodze do smukłej, zrównoważonej sylwetki w jednej małej kapsułce zamknęliśmy wyjątkową kompozycję ekstraktów roślinnych. Berberys pomaga poprawić kontrolę poziomu glukozy we krwi, wspiera zdrowie wątroby. Ostrokrzew pomaga utrzymać prawidłową masę ciała, stanowi ochronę dla DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Zielona herbata zwiększa wydalanie wody przez nerki, przyczynia się do zwiększenia zdolności umysłowych i fizycznych, pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi w ramach zdrowego stylu życia. Kapsaicyna stymuluje utlenienie tłuszczu, pomaga utrzymać masę ciała po odchudzaniu, zwiększa utlenienie węglowodanów. Czarny pieprz pomaga w kontroli masy ciała, pomaga oczyścić wątrobę i wspomaga jej działanie poprzez promowanie krążenia krwi przez drobne naczynia krwionośne i naczynia włosowate.


CZY WIESZ, ŻE....

Ostrokrzew paragwajski: pomaga utrzymać prawidłową masę ciała; stanowi ochronę białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Berberys: wykazuje właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne oraz wspierające regulację poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi; dzięki usprawnieniu procesów metabolicznych wspomaga także spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Zielona herbata: wspomagają eliminację produktów przemiany materii przez zwiększenie wydalania wody przez nerki;

Kapsaicyna: stymuluje utlenianie tłuszczu; pomaga utrzymać masę ciała po odchudzaniu.

Czarny pieprz: pomaga w kontroli masy ciała; pomaga oczyścić wątrobę i wspomaga jej działanie poprzez promowanie krążenia krwi przez drobne naczynia krwionośne i naczynia włosowate. 

PRZEWODNIK PO NATURALNEJ SUPLEMENTACJI
co powinniśmy wiedzieć?


KONTAKT

DYSTRYBUCJA W POLSCE:


ITP. S.A.
ul. Domaniewska 37
02-672 Warszawa
+48 722 008 002
itp@itpsa.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 37. PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI >>

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych przez ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 37. PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI >>